רכישת זכיון תחנת דלק

רכישת זכיון להפעלת תחנת דלק מהווה אתגר לא קטן גם עבור זכיינים ותיקים אבל יש בתחום יתרונות מהותיים שיכולים להקל מאד על מי שרוצה להיכנס לתחום של זכיינות אבל מעדיף לבחור בפרויקט בעל סיכון קטן יחסית. העובדה שחברות הדלק בישראל הן חברות גדולות ומוכרות בנוסף לעובדה הפשוטה שדלק הוא מצרך נדרש באופן קבוע על ידי נהגים מכל שכבות האוכלוסייה, הופך זכיון תחנת דלק להזדמנות טובה עבור כל זכיין – בין אם הוא חובב הרפתקאות או מעדיף השקעות נטולות סיכון רב.

איך מתבצע תהליך רכישת הזכיינות?

בדומה לכל תחום זכיינות אחר גם בתחום זה רכישת זכיון תחנת דלק מתחילה בהצהרת כוונות מטעם שני הצדדים. הזכיין פונה למנהלי חברת הדלק בבקשה להפוך לזכיין ולהקים תחנה או להפעיל תחנה קיימת והרשת מפעילה בדרך כלל מערך של בדיקות כדי לבדוק האם הוא כשיר לקבלת זכיון תחנת דלק מטעמה. הבדיקות כוללות בדיקת רקע, יכולות ניהול, בדיקות פיננסיות ועוד. לאחר שנמצא כי הזכיין מתאים לרשת, נכתב הסכם זכיינות, בדרך כלל בעזרת עורכי דין אשר מתמחים בדיני זכיינות ומייצגים כל אחד מהצדדים. אם הכל מוסכם ותקין, נחתם ההסכם והזכיין מקבל לידיו זכיון תחנת דלק חדשה בישראל.

יתרונות רכישת זכיון לתחנת דלק

היתרונות לרכישת זכיון לתחנת דלק בישראל ובכל העולם ברור. אין היום משפחה שאין לה רכב שנוסע על הכביש באופן יומיומי וכך למעשה הצורך בדלק הופך לצורך בסיסי. בכל העולם מדובר בשוק מדובר ותחרותי, בעיקר בגלל עליות המחירים, ולכן מדובר באתגר לא קטן עבור זכיין שאוהב לעבוד ורוצה להתפתח. היתרון הנוסף ברכישת זכיון תחנת דלק הוא בעובדה שרוב חברות הדלק בישראל הן חברות מוכרות שהציבור נאמן להן – לכן כאשר אנחנו רוכשים זכיון להפעלה או הקמה של תחנת דלק מטעם חברה מוכרת, אנחנו למעשה מבטיחים לעצמנו קהל לקוחות קבוע שמכיר את הרשת, משתמש בשירותיה באופן כמעט יומיומי ומכיר את הסמל, הלוגו והמבצעים שלה.

טיפים לזכיין מתחיל

רכישת זכיון תחנת דלק הוא אתגר לא קטן גם עבור זכיינים ותיקים. העובדה שמוטלת עלינו האחריות לתפעל, לנהל את עובדי הרשת, לדאוג להפעלת התחנה לפי תקנות הבטיחות הקריטיות, לפעול לפי נהלי הרשת ולדעת לשלב בין הנהלים האלו לבין שיקולינו האישיים והמנהלתיים כזכייני התחנה, הופכת את כל הנושא לאתגר משמעותי. אם זאת, מדובר בדרך טובה ומוצלחת בדרך כלל להיכנס לעולם העסקים בלי להסתכן באופן משמעותי ותוך יכולת ללמוד מקברניטי הרשת עמה אנחנו עובדים את סודות העסקים הגדולים. הטיפ הטוב ביותר הוא ליצור מסביבך שרשרת של עובדים תומכים ויעילים ויועצים כמו עורכי דין מתמחים בתחום, יועצי השקעות ורואי חשבון שיוכלו לסייע בניהול ובהפעלת הזכיון בצורה הטובה ביותר.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //