עו"ד זכיינות

עורך דין מומחה לזכיינות הוא איש מקצוע מבוקש מאוד בימינו. בעידן שבו ביותר ויותר תחומים שוררת תחרות עזה, וכשבאופן כללי ישנה אי ודאות משמעותית מבחינה כלכלית, אך טבעי הוא שיזמים יבקשו לנצל את הנכסים שמציע כל זיכיון – מותג מוכר, ידע רחב היקף שהצטבר בשלל סניפים ויתרון הגודל של הרשת שמתורגם להסכמים משתלמים עם ספקים. באופן דומה גם רשתות קיימות מנסות להתרחב מבלי להשקיע סכומי כסף גבוהים מדי וזאת על בסיס הצעת זיכיונות למכירה, וגם מי שהקים עסק מצליח אחד ורוצה לשכפל אותו זקוק לשירותיו של עו"ד זכיינות מיומן.

עורך דין שהתחום שבו בחר להתמקצע הוא זכיינות מייצג את לקוחותיו בערכאות שיפוטיות רלוונטיות כשקונפליקטים וסכסוכים מגיעים אליהן, ועוד קודם לכן פועל על-מנת לנסות ולהגן על זכויות הזכיין (או הרשת) מבלי להידרש לאותן ערכאות – תוך חתירה למציאת פתרונות מיטביים עבור כל הצדדים, וזאת מתוך הבנה כי הסכם זיכיון הוא מערכת יחסים ארוכת טווח שמטבעה יש בה גם עליות וגם ירידות.

עוד שירות יקר ערך של עו"ד זכיינות הוא ניסוח חוזה בין רשת מזכה לבין יזם שמצטרף אליה, או בדיקת חוזה קיים כדי לוודא שאין בו "מוקשים" מסוכנים. בכל מקרה הדגשים העיקריים הם ניסוחים חדים ובהירים שמגדירים במדויק מהן הזכויות של כל אחד מהצדדים וגם מהן ההתחייבויות שהוא לוקח על עצמו. 

עו"ד גיא קולן הוא מומחה לזכיינות בעל ניסיון עשיר הן בליווי רשתות והן בייצוג זכיינים במגוון רחב של תחומים שונים. ההיכרות שלו עם הדגשים הייחודיים של זכיינות בכל ענף ועם המאפיינים הספציפיים של רשתות רבות מאפשרת לו להבטיח – ולקיים – שירות מקצועי ובעל ערך רב בכל מצב שמחייב ייעוץ משפטי בנוגע לזיכיונות.

?צריך ייעוץ משפטי
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


B&D White Version
//