זכיינות BBB

זכיינים שייצגנו

ההמבורגר כבא מזמן אינו טרנד, אלא מוצר רצוי שמשווק נכון ונמכר בכמויות, ניתן למצוא אותו בכול מקום ויש עליו לא מעט דיבור, השוואות וחידושים בתחום. עם זאת יש המבוגרים וישנה הרשת bbb. רשת bbb התחילה מאסופה של כמה מסעדות שמכרו המבוגרים ומצאו לנכון להתאחד. ברגע שהאיחוד המיוחל נעשה הן יישרו קו, העלו סטנדרטים וכיום עשרות מסעדות מזוהות כרשת מצליחה, טעימה ואיכותית. לפני יותר מעשור נפתחה המסעדה הראשונה, ואילו כיום המחזור השנתי עומד על יותר ממיליון ש"ח בשנה. מהו סוד ההצלחה? ובכן ראשית כל חומרים מובחרים, אך גם לא מעט ניהול מבטיח שמתנהל באופן מאוחד עם דרישות אחידות.

קונספט
הקונספט שעומד מאחורי הרשת הנו דיינר אמריקאי, רק שזה פועל בישראל ומציע מגוון המבוגרים ייחודיים, עם תוספות טעימות והמון אווירה קלילה וצעירה, אך גם כזו אשר פונה אל כלל המשפחה. הרשת מבוססת על מודל זכיינות וכיום גאה להחזיק ב49 סניפים ועוד עשרות סניפים נוספים מתוכננים להיפתח בהמשך. החברה מתנהלת כך שמחזור המכירות מבוסס בין היתר גם על התמלוגים של הזכיינים. הזכיינים משלמים רק כ4% מסך המכירות, כך שהכול ביחד הופך את הרשת למאוד רווחית ואף מאוד מבוקשת מצד הזכיינים השונים.

רשת בצמיחה
כיום יש סניפים ברמת החייל, אם הדרך, צומת צמח, יגאל אלון, חיפה, אשדוד, נתניה, ראשל"צ, רמת ישי כרמיאל והרשימה עוד ארוכה. אם גם אתה מבקש לפתוח סניף נוסף בסמוך למקום המגורים, אם גם אתה מבקש להצטרף אל ההצלחה, אם גם אתה רוצה לא לקחת סיכונים מיותרים ולהרוויח יפה ממכירת המבוגרים איכותיים, אין זה חלום ובזכות פתרון הזכיינות ניתן לממש זאת.

לדאוג לאינטרסים שלכם
רגע לפני שקופצים על המציאה וחותמים על שלל ההסכמים, יש להצטייד עם עורך דין שבקיא בתחום הזכיינות וזאת על מנת לוודא שלא חותמים על כל דבר שאינו תואם את האינטרסים האישיים. על מנת להיות רגועים שאתם מבטיחים לעצמכם את התנאים הטובים ביותר, על מנת לדעת בדיוק על מה חותמים ועל מנת הימנע מרכישה של חתול בשק.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //