זכיינות שניצליין

זכיינים שייצגנו

שניצליין היא רשת מזון מהיר שהוקמה על מנת לענות על החיבה הרבה של הסועדים בישראל לשניצלים טריים ואיכותיים, במחירים סבירים. הרשת מציעה לא פחות משמונה טעמים של שניצלים, אשר לצורך הכנתם נעשה שימוש אך ורק בפילה של חזה העוף, חלק עסיסי וטעים במיוחד. את השניצלים מטגנים בשמן קנולה איכותית ומגישים בבגטים הנאפים במקום. אין פלא אם כן ששניצליין הפכה במרוצת השנים לסיפור הצלחה. את הסניפים של רשת השניצלים ניתן למצוא ברחבי הארץ, בכל מקום שבו ניתן למצוא גם אנשים רעבים המעוניינים ליהנות משניצל חם וטרי המוכן במקום, רק לאחר ההזמנה. יזמים רבים, המעוניינים לפתחו עסק משלהם בענף המזון, בוחרים בשניצליין על מנת להגיע איתה להסכם שיאפשר להם לפעול כזכיינים של הרשת.

הסכם זכיינות עם שניצליין, בדומה להסכם זכיינות עם כל רשת מזון מהיר אחרת, הוא הסכם המאפשר לזכיין לפעול תחת שמה של הרשת ולהשתמש בסמלים המסחריים שלה ובשיטות העבודה הייחודיות שפותחו על ידה. בתמורה לזכויות אלה גובה הרשת מהזכיין סכום חד פעמי ובהמשך הדרך מחייבת אותו בתמלוגים חודשיים המבוססים על מחזור המכירות של הסניף. חוזה הזכיינות עם שניצליין כולל התייחסות לגודל הסניף, המבנה והמיקום שלו, לצד היבטים כלכליים ועסקיים רבים של העסקה. לפני החתימה על הסכם מסוג זה, מומלץ כמובן להתייעץ עם עורך דין הבקי בתחום.

עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, הוא עורך דין שצבר במהלך שנות פעילותו הענפה בתחום, ניסיון חסר תקדים בליווי וייעוץ משפטי לזכיינים ולחברות מזכות.הידע הרב שצבר עורך הדין קולן בעסקאות זכיינות רבות ומגוונות, מאפשר לו להציע לכם ייעוץ וליווי מקצועי ואמין בעת חתימת הסכם זכיינות עם שניצליין.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //