זכיינות רולדין

זכיינים שייצגנו

רשת רולדין מעידה על עצמה כעל רשת הקונדיטוריות ובתי הקפה הגדולה והאיכותית בישראל. הרשת מפעילה כיום קרוב לחמישים סניפים ברחבי הארץ, מהקריות בצפון ועד באר שבע בדרום, וכן קונדיטוריה מרכזית הפועלת בישוב קדימה בשרון. סיפור ההצלחה של רשת רולדין החל ברמת השרון בשנת 1987, כאשר שני אחים צעירים, קובי ואבי חקק, הכינו מאפים ביתיים בעבודת יד ומכרו אותם מדלת לדלת. שנתיים מאוחר יותר, בשנת 1989,פתחו האחים חקק את החנות הראשונה שלהם ברמת השרון, גם בה נמכרו מאפים ביתיים בעבודת יד. כיום, לאחר שנים של התפתחות והתמקצעות בתחום המקצועי ובתחום העסקי, מציעה הרשת תפריט של למעלה מאה וחמישים מיני מאפה טריים, הנעשים כולם בעבודת יד, מחומרי הגלם המשובחים ביותר.

ההצלחה האדירה שלה זכתה רשת רולדין, הפכה אותה לא רק למוקד משיכה ללקוחות המתעניינים במוצרי האיכות של הרשת, אלא גם עבור זכיינים – יזמים המעוניינים להצטרף להצלחה ולפתוח סניף עצמאי של רשת רולדין. מודל הזכיינות מאפשר ליזמים הללו, ליהנות מהמוניטין והמוצרים המוכרים של רשת רולדין, תמורת תשלום סכום חד פעמי ותשלום תמלוגים מההכנסות החודשיות. אם גם אתם שוקלים להיכנס לתחום המזון, באמצעות זיכיון של רשת רולדין, מומלץ שתשמעו קודם כל את מה שיש לעורך הדין גיא קולן לומר לכם.

עורך הדין גיא קולן הוא משפטן מומחה לתחום הזכיינות, המספק ליווי משפטי לזכיינים ולחברות מזכות, לפני ובעת החתימה על הסכמי זכיינות. הניסיון הרב שצבר עורך הדין גיא קולן בתחום, מאפשר לו להעניק ייעוץ ברמה גבוהה במיוחד לכל מי ששוקל לחתום על הסכם זכיינות עם רשת רולדין או כל רשת אחרת. הסכמי זכיינות הם בדרך כלל הסכמים מורכבים שהחתימה עליהם דורשת תשומת לב והתמחות מיוחדת, מהסוג שרק עורך הדין גיא קולן יכול להציע לכם.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //