זכיינות קקאו

זכיינים שייצגנו

רשת קקאו ביסטרו קפה הוקמה בשנת 2004 עם סניף אחד בשדרות רוטשילד בתל אביב. ההצלחה הרבה לה זכה בית הקפה האיכותי, יצרה ביקוש בקרב לקוחות ובקרב יזמים, להקמה של רשת וכך היה. במשך השנים הקימה הרשת מספר רב של סניפים בערים תל אביב, חולון, ראשון לציון, רמת גן ועוד. רשת קקאו מתעתדת להגדיל את מספר הסניפים שלה בשנים הקרובות. בנוסף לסניפים הרבים שנמצאים בימים אלו בהקמה ועומדים להיפתח בקרוב, היא מאפשרת ליזמים בעלי יכולות עסקיות, המעוניינים להקים סניף בבעלותם לפנות אליה בבקשה לחתימה על הסכם זכיינות. רשת קקאו מבטיחה לזכיינים שפע של ידע מקצועי שיאפשר להם לנהל ביעילות את הסניף שבבעלותם, לצד ליווי מקצועי הנמשך לאורך כל הדרך, משלב הקמת הסניף ועד לניהול השוטף שלו בתקופת הזכיינות.

חוזה הזכיינות עם רשת קקאו ביסטרו קפה, בדומה לחוזי זכיינות של רשתות מזון נוספות, עשוי להיות מסמך משפטי מורכב ומסובך. הסכם זה מסדיר למעשה את היחסים בין הזכיין לבין הרשת בתחומים הנוגעים גם למבנה הסניף ומיקומו וגם לתחומים הפיננסיים השונים הכרוכים בהפעלת סניף של רשת קקאו בזכיינות. אם אתם מתעניינים בחתימה על חוזה זכיינות על רשת קקאו ביסטרו קפה, אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון ולהיפגש, על כוס קפה, עם עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.

ען"ד גיא קולן הוא עורך דין שהתנסה בשנים האחרונות בליווי של זכיינים רבים ושל חברות מזכות ורשתות מובילות, בעת החתימה על הסכם הזכיינות. עורך הדין קולן ישמח להעמיד לרשותכם את הנסיון הרב שצבר בשטח הזכיינות בישראל ולאפשר לכם להגיע להסכם כדאי והוגן עם רשת קקאו ביסטרו בר או עם כל רשת מזון אחרת הפועלת בישראל.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //