זכיינות ברשת קופיקס

חולמים על זיכיון ברשת קופיקס?

רשת קופיקס הישראלית הפרוסה בעשרות סניפים בזכיינות ברחבי הארץ, הביאה לישראל את בשורת הקפה ב- 5 ₪. רשת קופיקס יצרה מהפיכה תפיסת הן בקרב הלקוח והן בקרב רשתות בתי קפה מתחרות כאשר הציגה מודל עסקי חדשני לפיו ניתן למכור קפה ומוצרים נוספים במחיר אחיד של 5 ₪ בלבד.

על פי נתונים שפורסמו בתקשורת בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2016 פעילות בתי הקפה של רשת קופיקס רשמה רווח תפעולי של 9.6 מיליון ₪, כמעט כפול מהתקופה המקבילה בשנת 2015. כמו כן פורסם כי בתי הקפה של רשת קופיקס נהנו באותם חודשים מעליה של 19% במכירות מול אותה תקופה בשנת 2015 וזאת כתוצאה מפתיחה של קרוב ל- 40 סניפים חדשים.

אם כן מה נדרש ממני על מנת להפוך לזכיין ברשת קופיקס? רכישת זיכיון קופיקס, בדומה לרכישת כל זיכיון למעשה,  דורשת בראש ובראשונה הבנה של מה זה להיות זכיין – עבודה אינטנסיבית של ניהול עסק עצמאי מחד וקבלת מרות הרשת מאידך. במודל העסקי של קופיקס, הדורש ניהול פיננסי הדוק תוך ניצול משאבים מקסימלי, נדרש הזכיין להקדיש מעצמו ומזמנו לעבודה בסניף שבבעלותו.

עצה מקצועית ממומחה בתחום הזכיינות תעניק לזכיין את הביטחון לדעת כי הוא מבין היטב את משמעות ההתקשרות החוזית במסגרת הסכם הזיכיון, החובות והזכויות הנגזרות ממנה.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //