זכיינות סחוט FRESHOP

רשתות שליווינו

זוהי הזדמנות להצטרף לרשת מצליחה המונה למעלה מ-15 סניפים מאז הקמתה בשנת 1997, ולהפוך לזכיין של מותג אהוב ומצליח בעל קונספט ייחודי אשר מספק חוויה מודרנית המתאימה לקצב החיים של כל אחד ואחת, עם מגוון משקאות ופינוקי בריאות.

זיכיון לרשת מוצע כיום לזכיינים המעוניינים להפעיל סניף של הרשת. במסגרת זו, הרשת מבטיחה ליזם ליווי של רשת ותיקה ומנוסה וסיוע רחב החל בשלב ההקמה, סיוע באיתור נכס פוטנציאלי להפעלת הסניף, לווי בהפעלה השוטפת וייעוץ בניהול הסניף. למעשה, הזכיין שהינו בעל עסק מתחיל וחסר ניסיון זוכה "לשאוב" מהרשת מידע עסקי חשוב שלו תרומה מכרעת להצלחת העסק. הרשת מספקת גיבוי אשר מאפשר לזכיין לנהל עסק עצמאי ומצליח תחת מותג מוכר.

כזכיינים, תיהנו מהזכות להיות חלק מהמותג ולהשתמש במתכוני הבריאות הייחודיים של הרשת, בשיטות ההכנה ובמוצרים הבלעדיים שפותחו על-מנת להעניק ללקוחות חווית שתיה ייחודית ובריאה.

חשוב להסתייע בייעוץ משפטי מקצועי לפני חתימה על חוזה זכיינות על מנת להבין את מלוא המשמעות שבחתימה על חוזה כאמור. ידיעה של גבולות העסקה ומהן ההתחייבויות אשר חלות על שני הצדדים לחוזה הזכיינות יש בה להבטיח את מימוש הפוטנציאל העסקי.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //