זכיינות לקה

זכיינים שייצגנו

רשת לקה מביאה בשורה חדשה לעולם הטיפוח והיופי בישראל. הרשת מציעה טיפולי מניקור אקספרס לנשים עסוקות במיוחד. זהו טיפול הנמשך כרבע שעה ומאפשר לנשים לטפל בציפורניים שלהן בלי לקבוע תור מראש ובלי לבזבז זמן. סניפי רשת לקה ממוקמים בקניונים ובמרכזי קניות מובילים ומאפשרים ללקוחות ליהנות ממניקור אקספרס, כחלק ממסע קניות וסידורים. מאז הקמתה, זכתה רשת לקה להצלחה גדולה בקרב נשים ברחבי הארץ והיא מפעילה כיום כשניים עשר סניפים בישראל ושישה סניפים נוספים בעולם. הקונספט החדשני העומד מאחורי רשת לקה והשירות הייחודי אותו היא מציעה, מושכים אליה יזמים רבים המעוניינים להפוך לזכיינים של הרשת, לפעול תחת שמה וליהנות מהזכות להעניק את השירותים שלה בסניף משלהם, שיאפשר להם להביא לידי ביטוי את יכולותיהם.

בתמורה לזכות להשתמש בשם הרשת ובתמיכה המקצועית והשיווקית שלה, משלמים הזכיינים סכום חד פעמי וכן תמלוגים ממחזור המכירות החודשי של הסניף בבעלותם. כמו כל חוזה זכיינות אחר, גם הסכם הזכיינות עם רשת לקה הוא מסמך משפטי עתיר סעיפים המתייחס לנושאים כמו מיקום הסניף, שטחו, המחירים, העלויות, הביטחונות, האשראי התנאים המאפשרים את הפסקת החוזה ותנאים רבים נוספים. לכן מומלץ לחתום על חוזה זכיינות עם רשת לקה, אך ורק לאחר התייעצות עם עורך דין מומחה לזכיינות.

כאשר מדובר על עורך דין מומחה לזכיינות, מדובר בדרך כלל על עורך הדין גיא קולן.לעורך הדין קולן יש ניסיון רב ומגוון בליווי של יזמים של רשתות במהלך המשא ומתן ובמהלך החתימה על הסכמי זכיינות. אם גם אתם מעוניינים לפתוח סניף של רשת לקה, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישה עם עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, שיעמוד לרשותכם בייעוץ וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //