זכיינות לנדוור

זכיינים שייצגנו

לנדוור הוא אחד המותגים הבולטים בתחום בתי הקפה בישראל. עוד לפני קום המדינה פעל בתל אביב עסק לקליית קפה (הראשון בישראל) בשם זה, וכיום מדובר גם על יצרנית הקפה השחור הגדולה ביותר בארץ אחרי עלית, וגם על רשת בתי קפה עם יותר מ-60 סניפים.

אם תרצו לנצל את כוחו של המותג ואת הידע רחב ההיקף שהצטבר ברשת לטובת עסק מצליח משלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות רכישת זיכיון – ואם תעברו את התהליך בעזרת ליווי צמוד של עורך דין המתמחה בתחום הזכיינות ובנוסף צבר ניסיון ספציפי בגיבוש הסכמי זיכיון מול רשת לנדוור, תוכלו לצאת לדרך במהירות ועם ראש שקט בזכות הידיעה הוודאית שכל האינטרסים שלכם מעוגנים בחוזה חתום.

חשוב לציין שבחירה באופציה של זכיינות לנדוור מקנה לכם לא רק שם שמוכר בארץ מזה עשרות שנים ומזוהה עם המשקה המעורר והטעים, ולא רק תמיכה רחבה והדרכה מקיפה לגבי הקמת בית הקפה ותפעולו השוטף, אלא גם סיוע במציאת לוקיישן אידיאלי עבור הסניף שלכם. עוד כדאי לזכור שבתחום בתי הקפה והמסעדות עסקים רבים נסגרים תוך שנה, ורק מעטים מצליחים לשגשג לאורך זמן, בעוד זכיינות היא קונספט שמשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה.

מצד שני, במקביל לליווי הצמוד כבר מהרגע הראשון ולהכשרה היסודית, יש לרשת לנדוור גם דרישות רבות מהזכיינים שלה, וחתימה על חוזה זכיינות סטנדרטי עלולה להתגלות בהמשך הדרך כטעות מצדכם.

עו"ד גיא קולן כבר ייצג בהצלחה זכיינים של לנדוור וסייע להם במהלך המשא ומתן מול הרשת להגיע לתנאים האופטימליים מבחינתם. הניסיון שצבר וההיכרות העמוקה שלו עם נהלי הרשת, הדגשים העיקריים בחוזים שלה והאופן שבו היא מתנהלת במהלך בחירת הזכיינים וגיבוש ההסכם עם כל זכיין, יוצרים בסיס איתן לתהליך יעיל ולשורה תחתונה מוצלחת עבורכם בדמות חוזה שישקף גם את האינטרסים שלכם, בהווה ובעתיד.

 

בתמונה: ייצוג זכיינים חדשים מול רשת לנדוור, סניף אשקלון (26.12.2016)

15723536_594365554091384_3778349567501825323_o

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //