זכיינות לארומה

רשתות שליווינו

סניף ארומה הראשון הוקם ברחוב הלל בירושלים, על ידי האחים סהר ויריב שפע בשנת 1994, ומאז הפכה זכיינות לארומה לאחד החלומות הנחשקים של יזמים צעירים ורבים. שכן, שנתיים לאחר הקמתה הפכה ארומה לרשת בתי הקפה הגדולה בישראל, ושיתפה בהצלחתה זכיינים רבים לאחר שחתמו על חוזה זכיינות לארומה. בשנת 1999 פירקו האחים את השותפות שביניהם; סהר שפע קיבל את "ארומה תל אביב" ופתח 23 סניפים חדשים בשיטת זכיינות לארומה. אחיו, יריב שפע, קיבל את "ארומה ישראל" והרחיב את הרשת שברשותו ל-104 סניפים חדשים באותה שיטה – זכיינות לארומה. בשנת 2006 נפתח סניף ארומה הראשון מחוץ לגבולות ישראל, בשכונת סוהו שבעיר ניו יורק, לאחר מכן נפתחו סניפים נוספים בקנדה, ברלין ובערים קוסמופוליטיות אחרות.

זכיינות לארומה – קצת רקע

מיקום סניף ארומה הראשון, ברחוב הלל בירושלים, נבחר בקפידה. האחים השתכנעו כי רחוב הלל הוא אזור מרכזי מספיק לאחר שספרו את העוברים ושבים שחלפו לאורכו. ואכן, בחירה זו הוכיחה את עצמה, כאשר בשנתיים שלאחר הקמת הסניף הראשון, נפתחו שלושה סניפים חדשים בעיר ירושלים. מאז הפכה זכיינות לארומה לחלק בלתי נפרד משוק עסקי הקפה בארץ. את הקפה ואת המאפים החמימים והטריים החלו להכין בייצור עצמי, ובסניף המרכזי, בעמק האלה בירושלים, הוקמו מפעלים לבצק ולקפה, המשמשים את סניפי הרשת בכל רחבי הארץ. היום כל הסניפים פועלים בשיטת זכיינות לארומה. לאחר חתימה על חוזה זכיינות לארומה, משלמים הזכיינים דמי זיכיון חד פעמיים ועוברים הכשרה של כחצי שנה. כמו כן, כולל חוזה זכיינות לארומה התחייבויות נוספות – תשלום עבור הוצאות פרסום ושיווק והפרשה של עמלה בת ארבעה אחוזים מהמכירות. תשתית פעילות הסניפים השונים היא משותפת – עקרונות העיצוב אחידים; התפעול מתבצע בהתאם להנחיות ברורות והתפריט הוא משותף. הדוגמאות לפעילות אחידה במסגרת זכיינות לארומה הן רבות: סניפי זכיינות לארומה פועלים בשיטת "השירות העצמי"; התפריט כולל קפה, משקאות קלים, כריכים מבצק שנאפה בפעלי החברה, עוגות וסלטים; והעיצוב כולל שולחנות קטנים ונוחים המשרים אווירה נעימה.

זכיינות לארומה – יתרונות

מטרתה של רשת בתי הקפה של ארומה היא להעניק לסועדים חוויה נהדרת של סעודות קלות וקפה משובח במחיר שווה לכל נפש ומתוך מתן שירות יעיל ואדיב. ואכן, הצלחתה העסקית של הרשת היא הוכחה ניצחת לקונספט מנצח. היום מציעה הרשת ליזמים לרכוש זכיינות לארומה ולהפוך חלק מההצלחה. זכיינות לארומה מוצעת היום הן לסניפים מקומיים והן לסניפים במדינות אחרות. בהנהלת הרשת משקיעים לא מעט משאבים ומחשבה כדי לקדם את ההצלחה הפרטית והכללית, הן מבחינת הניהול והכלים השיווקיים והן מבחינת השירות ומנות התפריט המוגשות לסועדים. כמו כן, כוללת ההכנה לקראת מימוש זכיינות לארומה שיתוף מלא באיתור מקום הסניף האידיאלי, בהכשרה מקיפה ובבקרת איכות לאחר פתיחת הסניף ולאורך פעילותו השוטפת.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //