זכיינות הפנינג

זכיינים שייצגנו

אם נזקקתם אי פעם לכרטיסי ברכה חגיגיים, גאדג'טים, מוצרי נייר, צעצועים, מתנות, משחקים או אביזרים, סביר להניח שמצאתם ורכשתם אותם באחד מסניפי רשת הפנינג. רשת הפנינג, המובילה בתחומה בישראל מפעילה לא פחות מאפשר ארבעים ושלושה סניפים אשר רובם ממוקמים בקניונים ובמרכזי קניות הומי אדם. הסיסמא של הרשת 'מתנות שוות לכולם', מגדירה היטב את תחום הפעילות שלה. מרשת הפנינג כל אחד יכול לצאת עם מתנה מדליקה במחיר משתלם במיוחד. הנוכחות של סניפי הרשת בקניונים המובילים וההצלחה הרבה לה זוכים המוצרים האיכותיים שלה, הפכה את רשת הפנינג לסיפור הצלחה ישראלי המושך אליה יזמים רבים המבקשים להפוך לזכיינים.

לחוזה זכיינות עם רשת הפנינג יש קווי דמיון לחוזי זכיינות עם רשתות מקבילות בתחום המתנות ובתחומים אחרים. על פי הסכם הזכיינות עם רשת הפנינג, יוכל הזכיין לפעול תחת שמה של הרשת, להשתמש בסמלים המסחריים שלה ולמכור את המוצרים הבלעדיים לה, בחנות שנמצאת בבעלותו המלאה. תמורת זכויות אלה, ישלם הזכיין לרשת המזכה סכום קבוע ויעביר אליה מדי חודש תמלוגים שיקבעו על פי מחזור המכירות של הסניף. חוזה זכיינות עם רשת הפנינג כולל סעיפים רבים הנוגעים להיבטים שונים של ההתקשרות, בניהם היבטים כלכליים ועסקיים והיבטים תפעוליים. אם גם אתם רוצים להגיע להסכם זכיינות הוגן וכדאי עם הנהלת רשת הפנינג, מומלץ שתעשו זאת בסיועו של עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.

עורך הדין קולן הוא משפטן מנוסה שליווה בשנים האחרונות מספר רב של זכיינים ושל רשתות וחברות מזכות לאורך כל שלבי תהליך החתימה על הסכם הזכיינות. משלב בדיקת הכדאיות, דרך יצירת הקשר הראשוני והמשא ומתן ועד החתימה על החוזה, עורך הדין קולן יעמוד לצדכם כדי לסייע לכם לחתום על הסכם זכיינות עם רשת הפנינג, בתנאים הטובים ביותר.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //