זכיינות ארקפה

זכיינים שייצגנו

ארקפה איטליה נוסדה ב1985 בליבורנו. ארקפה ישראל הוקמה ב1995 בהרצליה, במטרה לספק לצרכן הישראלי אספרסו בר איטלקי אותנטי, בו ניתן לספק את התשוקה לקפה טרי ואיכותי לצד כריכים מהמטבח האיטלקי ומאפים מהמטבח הצרפתי. הניחוחות, העיצוב והאיכות, הם שהקנו לרשת ארקפה את המוניטין  בה היא מחזיקה. מאז ועד היום נפתחו עוד כ- 45 סניפים של ארקפה וארקפה בייקרי. ארקפה הביאה איתה את החשיבות שבבחירת הזנים  וקידמה את תרבות צריכת הקפה בישראל.
את סודות הכנת תערובת הקפה רכשה ארקפה ממשפחת מסקיני הנמנית עם מייסדי "ארקפה איטליה", בליבורנו שבטוסקנה ואילו את סודות הכנת המאפים הצרפתיים רכשה ארקפה מהשף קונדיטור הידוע אריק קייזר בעליו של רשת La maison Kayser המצליחה בצרפת בפרט וברחבי העולם בכלל.
על פי הצהרת הרשת, הפולים גדלים במטעים של משפחת מסקיני, במרכז אמריקה, הודו ואתיופיה ונקטפים בקיטוף ידני. על הבלנד אחראי אנריקו מסקיני, Master Blender. זהו בלנד ייחודי שאנריקו יצר עבור ארקפה ישראל. תערובת הקפה הייחודית של ארקפה מורכבת מ 100% פולי ערביקה. כיום, כבר לא צריך להציג את ארקפה. כמעט כל חובב קפה בישראל מכיר את האיכות של הרשת.

במידה וגם ברצונך ליהנות מהקמת עסק חדש בבעלותך בשיטת הזכיינות, על בסיס מוניטין וניסיון של רשת מוכרת, כדאי לעשות זאת באמצעות ליווי משפטי של עו"ד. עו"ד גיא קולן הוא מומחה בזכיינות שייצג עד היום מספר רב של עסקאות זכיינות. בעזרת עורך הדין קולן יתאפשר לכם להגיע להסכם זכיינות הוגן ואיכותי.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //