זכיינות אניס ANISE

זכיינים שייצגנו

"אניס" זוהי רשת חנויות טבע, אשר מציעה מגוון מוצרי מזון, ניקוי, קוסמטיקה, וויטמינים ותוספי תזונה, בעוד מגוון המוצרים מתמקד בהיבט הבריאותי של המוצרים, מה שנותן פתרון מצוין עבור רבים שדוגלים באורח חיים בריא וטבעי יותר.  הרשת קיימת משנת 1994 וכיום היא מונה כ-40 סניפים.
רשת "אניס" פועלת בשאיפה לגרום לכמה שיותר אנשים ליהנות מאורח חיים בריא יותר, באמצעות מגוון חלופות מזון. ברשת אניס ניתן למצוא תוספי תזונה מחברות מובילות , מוצרי ניקוי אקולוגיים וקוסמטיקה טבעית ואורגנית.
רשת "אניס" פועלת בשיטת זכיינות, אשר הולכת ומוכיחה את עצמה עם השנים. במידה וגם את/ה חלמת על הקמת עסק, אך חששת מפני בחירת עובדים שגויה, שיווק לא נכון, קושי בהגדלת מכירות ובכלל מפני תחילת הדרך, אולי כדאי שתצטרף לרשת אשר כבר כוללת בתוכה עובדים או לחילופין מסייעת עבורך במציאת עובדים איכותיים ומתאימים, רשת בעלת מוניטין ובעלת קהל לקוחות קיים. במידה ותבחר להיכנס לרשת זכיינות בעלת מוניטין כמו רשת "אניס", או כל רשת זכיינות אחרת, כדאי שתעשה זאת בליווי של עו"ד מנוסה ומקצועי כמו עו"ד גיא קולן ממשרד קולן- נבון. עורך הדין גיא קולן מומחה בזכיינות ומתעסק שנים רבות בייצוג משפטי הן של רשתות והן של זכיינים. תוכל להיעזר בעו"ד קולן עבור ניסוח החוזה, חתימה עליו ועבור סוגיות נוספות הקשורות בפן המשפטי של דיני הזכיינות.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //