זכיינות ריבר

זכיינים שייצגנו

ש לכם חלום? זה המקום להתחיל להגשימו. אתם לא נדרשים להמציא את הגלגל אלא לעלות עליו וליהנות מהתנופה שלו וככל שתהיו יצירתיים ובעליה מוטיבציה- להאיץ אותו עוד יותר. אם יש לכם תשוקה ואהבה למזון בכלל ולאוכל אסיאתי בפרט, ואם יש לכם רצון ונכונות להפוך את התחביב ואת האהבה לעסק- אחת החלופות היותר אטרקטיביות העומדות בפניכם היא קבלת זיכיון ריבר – רשת מסעדות אסיאתיות.

תמהיל טעמים וניחוחות

אם המאמר הזה מדיף ניחוח מטבחיהן של מדינות שונות – תאילנד, קוריאה, סין ועוד, זה משום שרשת מסעדות ריבר משלבת תמהיל טעמים. הרשת מתאפיינת ומצטיינת במודל עסקי ברור, בנוהלי עבודה מסודרים, בתמהיל מזונות מגוון, בעיצוב מסוגנן של כל סניף ועוד. זיכיון ריבר מאפשר להתגבר על קשיים רבים הכרוכים בהקמת מסעדה שאינה נמנית עם מסעדות ברשת. לאנשים בעלי מוטיבציה זכיינות ריבר היא הזדמנות להגשים ולממש חלום.

עורך דין מלווה

מאפיינים שונים של זכיינות מחייבים שימת לב מוקפדת בכל שלבי הבדיקה. חשוב לברר היכן אמור להיפתח הסניף, הסביבה העסקית, המיקום, קהל היעד הפוטנציאלי, קיומם או העדרם של מתחרים, וכמובן- היכולת הכלכלית שלכם: האם יש לכם גב כלכלי חזק מספיק (הון עצמי) או האם יש לכם אפשרות לגייס מימון ממקורות שונים. וכשמבשילים בכם הנכונות, הרצון וההבנה כי אתם עומדים בכל תנאי הסף הנדרשים לקבלת הזיכיון וניחנים בתשוקה ובמוטיבציה המספיקות לכך- חשוב להתקשר עם עורך בין המתמחה בנושא הזכיינות.

מטבח טעים ומיוחד

רכישת זיכיון (אפילו זיכיון לתחנת דלק)היא תחילתה של דרך עסקית קשה אבל מאתגרת ומרתקת. זיכיון ריבר יאפשר לכם להתוודע אל נישה מיוחדת במינה בתחום המסעדנות. אתם צפויים להיפגש עם מספר רב והולך של אנשי בכלל וצעירים בפרט, אשר התנסו במאכלים מהמזרח הרחוק ונשבו בקסם טעמיהם. לפני שאתם קופצים למים הקרים של אי הוודאות חשוב שתחממו אותם טיפה… הרשת תסייע לכם בהדרכה, בליווי, בתמיכה מתוך הבנה והכרה בהירות שיש לשני הצדדים אינטרס משותף – להפוך את הסניף שניהול הזכיין החדש לחוליה חזקה נוספת בשרשרת ההולכת ומתארכת של מסעדות בטעם אסיאתי טעים ומשובח.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //