זכיינות השניצלייה

זכיינים שייצגנו

השניצלייה הינה רשת בתחום המזון המהיר שלה כמה עשרות סניפים, מקרית שמונה ועד אילת. הרשת שואפת להמשיך להתרחב עוד, וזאת באמצעות מכירת זיכיונות. עו"ד גיא קולן ליווה בהצלחה מספר זכיינים מול "השניצלייה", והידע הניכר שצבר לגבי אופי החוזה, התנאים שמוצעים לזכיינים ועסקת רכישת הזיכיון באופן כללי, מסייע לכל מי שרוצה להצטרף לרשת לעשות זאת באופן המשתלם ביותר מבחינתו.

כדאי לזכור שהתחרות בתחום המזון המהיר גבוהה, ולא קל להצליח בלי גב חזק ובסיס איתן. הצטרפות לרשת שכבר מפעילה למעלה מ-50 סניפים בלוקיישנים שונים משפרת מאוד את סיכוייכם לשרוד בשוק לא פשוט זה, ולא רק לשרוד אלא גם לשגשג.

מצד שני כדאי לזכור שכל עסקת קניית זיכיון של השניצלייה היא לא רק השקעה כספית בלתי מבוטלת – שכוללת גם תשלום עבור הזיכיון עצמו וגם את עלות הקמת המסעדה שבה יימכרו מוצרי המזון השונים – אלא גם בסיס למערכת יחסים ארוכת שנים, ולא בכדי יש המשווים יחסי רשת-זכיין לזוגיות. כפי שזוגיות משתנה לאורך השנים ועלולה לכלול גם תקופות פחות פשוטות, כך גם האינטראקציה העסקית עם הרשת המזכה, ועל-מנת לצלוח בלי נזקים גם את המורדות שביחסים חשוב שהבסיס יהיה איתן, כלומר חוזה שמשקף לא רק את האינטרסים העסקיים של הרשת אלא גם את אלה שלכם, ובמלואם.

במיוחד ישנה חשיבות לסעיפים המפרטים את מידת חופש הפעולה של הזכיין והיכולת שלו להתאים את התפריט ואת תמהיל המוצרים לקהל היעד הספציפי שנגזר מהלוקיישן של הסניף שלו, את המדיניות בנוגע לרכישת המוצרים השונים מהרשת, מהן הסנקציות שעומדות לרשות השניצלייה כלפי זכיינים שלא עומדים בהתחייבויות החוזיות, הבטחת אי תחרות באזור הזיכיון, ועוד. את כל אלה יכול להבטיח לכם ולקיים רק עו"ד שמתמחה בתחום הזכיינות וכבר ניסח חוזים רלוונטיים – ובפרט כאמור אם יש לו גם ניסיון ספציפי בחתימה על הסכמי זיכיון עם השניצלייה.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //