זכיינות ג'נטלמן

זכיינים שייצגנו

שעוני יד, תכשיטים, מוצרי טיפוח, עיסוי ופינוק, גאדג'טים, משחקים, מוצרי עישון ואלכוהול, חרבות, סכינים, אולרים, ארנקים, תיקים ואביזרים, אלה הם רק חלק מהמוצרים לגברים המוצעים ללקוחות רשת ג'נטלנמן. הרשת, אשר הוקמה בשנת 1993, מציעה לקהל הלקוחות הגברי שפע עצום של מוצרי איכותי מתוצרת מותגים רבים מהארץ ומהעולם. רשת ג'נטלמן מפעילה כיום למעלה משלושים סניפים מצליחים בקניונים ומרכזי קניות ברחבי הארץ, המהווים מוקד משיכה לגברים המעוניינים לפנק את עצמם ובנשים המעוניינות לרכוש להם מתנות. אם גם אתם רוצים ליהנות מההצלחה של רשת ג'נטלמן ולהקים חנות של הרשת בבעלותכם, אתם מוזמנים להפוך לג'נטלמנים בפני עצמכם ולהצטרף אליה כזכיינים.

מסלול הזכיינות של רשת ג'נטלמן, מציע תמיכה בכל הקשור למימון, רכש, תפעול שוטף, שיווק, הכשרה, מיתוג, הקמה ועוד. כל זאת על מנת שתוכלו לבצע קניות מרוכזות של סחורה, לתפעל את העסק ביעילות, ליהנות מתמיכה שיווקית ופרסומית ועוד. כל זה לצד סיוע ברישוי העסק, בהכשרה ראשונית של הצוות, בהקמת החנות ועוד. הניסיון העשיר של רשת ג'נטלמן בהקמת סניפים בזכיינות, מבטיח יעילות מקסימאלית בכל הקשור בהקמת החנות ותחילת התפעול שלה, אולם, כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם, הרשת מעניקה את כל התמיכה הזו לזכיינים לא מתוך רגשות ג'נטלמניים, אלא מתוך השאיפה שלה להרחיב את הפעילות ולהגדיל את הרווחים.

כיצד אם כן ניתן למצוא פתרון ג'נטלמני שיאפשר גם לרשת המזכה וגם לכם הזכיינים להרוויח? התשובה טמונה בפרטי ההסכם ביניכם לבין הרשת. הסכם שייפרט לא רק את התמיכה של רשת ג'נטלמן בפעילות שלכם, אלא גם את גובה דמי הזיכיון והתמלוגים החודשיים, את תנאי התשלום, הערבויות ועוד. עורך הדין גיא קולן, הוא משפטן וג'נטלמן על ניסיון רב בליווי משפטי של הסכמי זכיינות. אם אתם מעוניינים בהסכם כדאי והוגן עם רשת ג'נטלמן, צרו איתו קשר עוד היום.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //