זכיינות בהדונס

זכיינים שייצגנו

חומוס הוא ללא ספק אחד המאכלים האהובים בקרב הציבור הישראלי. יש לכך סיבות רבות וטובות. חומוס הוא מאכל טעים, מזין, בריא ועממי. מנת חומוס היא תחליף לארוחה שלמה, במחיר נוח, פתרון יעיל ומשתלם לכל מי שרוצה לאכול משהו בעיצומו של יום עבודה, או בסופו של בילוי לילי. רשת בהדונס, שהחלה את דרכה בחומוסיה צנועה על הגבול בין תל אביב לרמת גן, הפכה בשנים האחרונות לאחד ממותגי החומוס המובילים בישראל. את המתכון הייחודי ואת השם הטוב של בהדונס תוכלו למצוא בסניפים רבים הפרושים ברחבי הארץ. בין אם אתם חובבי חומוס המעוניינים להפוך את האהבה שלכם למקצוע ובין אם אתם יזמים המעוניינים להשקיע בהקמת סניף של רשת חומוסיות מצליחה, זכיינות של רשת בהדונס עשויה להיות הדרך שלכם להגשים את השאיפות העסקיות או הקולינאריות שלכם.

רשת בהדונס, הכוללת כיום למעלה מעשרים סניפים, ממשיכה לגייס זכיינים חדשים, המשקיעים בהקמת הסניף ומעבירים לרשת דמי זיכיון הנגזרים ממחזור המכירות החודשי. זכיינים אלה נהנים מהמוניטין של רשת בהדונס ומגישה אל המתכונים המקוריים של הרשת. להסכם זכיינות עם רשת בהדונס יש יתרונות משמעותיים מול פתיחה של חומוסיה עצמאית וכן אל מול פתיחת סניף של מותגי חומוס אחרים, לכן יזמים רבים כל כך מעוניינים להצטרף כזכיינים אל רשת בהדונס.

החתימה על הסכם זכיינות דומה במובנים רבים להרכבה של מנת חומוס. גם היא כוללת הסכם בסיסי ותוספות רבות המשפיעות על כדאיות ההסכם. עורך הדין גיא קולן, הוא משפטן בעל ניסיון עשיר בהסכמי זכיינות מול רשתות שונות, מצידם של זכיינים ומצדן של רשתות. אם אתם מתעניינים בהקמת סניף משלכם של רשת בהדונס, צרו קשר עוד היום עם עורך הדין גיא קולן.

    ?צריך ייעוץ משפטי
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


    B&D White Version
    //